4 NIEDZIELA ADWENTU – 18 .12.2016

• Dzisiaj mamy adwentowy dzień skupienia, któremu przewodniczy O. Maksymilian, Oblat. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty.
  • Ofiary z dzisiejszej III niedzieli m-ca na cele inwestycyjne parafii.  Widzimy m. in. prace przy modernizacji  wejścia do kościoła. Bóg zapłać.
  • Dzisiaj po Mszy wieczornej spotkanie Bractwa św. Józefa
  • We czwartek 22.12. spotkanie formacyjne i opłatek Uni św.Rity zapraszamy czcicieli i sympatyków.
  • W sobotę (24.12) wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta koncelebrowana rano o godz. 7.30. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego, by wspominać pamiątkę Narodzin Jezusa Chrystusa. Niech przy tym stole nie zabraknie modlitwy i śpiewania kolęd. Odczytajmy fragment Pisma św. z Ewangelii wg św. Łukasza mówiący o narodzeniu Pana Jezusa.
  • Pasterka o godz. 24.00. Zapraszamy wszystkich Parafian i przybyłych Gości do uczestniczenia w tej Mszy świętej. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Ochrony Życia.
  • W niedzielę (25.12) Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego.
  • W poniedziałek (26.12) przeżywamy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne, Uniwersytet Papieski Jana Pawła w Krakowie.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Amatorskiej za sprzątanie kościoła /było 2 os./. Na piątek zapraszamy parafian z ul. Przechodniej
  • 6 stycznia o godz: 11:30 sprzed UM wyruszy do naszego kościoła Orszak Trzech Króli.  Zapraszamy.
  • Poleczmy prasę katolicką … ,
  • We środę będzie pogrzeb śp. Lucji Maślanka. Wieczny Odpoczynek…